Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Charytatywny Turniej Piłki Nożnej 08.02.2015

W minioną sobotę 7 lutego na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach odbył się turniej halowej piłki nożnej o puchar nadleśniczego Nadleśnictwa Włoszakowice.

Turniej rozpoczął się o godzinie 14, a jego oficjalnego otwarcia dokonał nadleśniczy nadleśnictwa Włoszakowice - Ryszard Łopusiewicz. W rozgrywkach wzięło udział aż 8 drużyn, w tym: Brenewia Wijewo, Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice, Korona Wilkowice, Rydzyniak Rydzyna, Sokół Kaszczor, Sokół Włoszakowice oraz reprezentacja Wschowy. Łącznie rozegrano aż 16 spotkań. W meczu o 3 miejsce zmierzyły się między sobą Korona Wilkowice i Dąb Boguszyn. Drużyna z Boguszyna kontrolowała spotkanie od samego początku i mimo nerwowej końcówki ostatecznie pokonała drużynę z Wilkowic 2:0. Finał to już zacięty pojedynek pomiędzy Rydzyniakiem Rydzyna a Brenewią Wijewo, zakończony zwycięstwem tych pierwszych 2:0. W międzyczasie został również rozegrany konkurs rzutów karnych, w którym najlepszy okazał się Arkadiusz Szymczak z Krzycka Wielkiego nagrodzony piłką i torbą sportową. Na koniec wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki, a najlepsza trójka puchary, wręczone i ufundowane przez nadleśniczego Ryszarda Łopusiewicza.

Oprócz rywalizacji sportowej turniej miał również charakter charytatywny. Cały dochód z imprezy zostanie w całości przekazany na pomoc Waldemarowi Kociubińskiemu - pracownikowi Nadleśnictwa Włoszakowice.

Tekst i foto A.AContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.