Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych

Mecz piłki ręcznej seniorów 27.08.2015

W czwartkowy wieczór 27 sierpnia na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach został rozegrany mecz piłki ręcznej seniorów. W towarzyskim spotkaniu zmierzyły się drużyny Realu-Astromal Leszno i ŚKPR Świdnica.

Mecz rozpoczął się równo o godzinie 19:00 i składał się z dwóch połów po 30 minut. Już od pierwszego gwizdka obie drużyny narzuciły wysokie tempo gry. Początkowo przeważała drużyna z Leszna, która po pierwszej połowie miała dwa punkty przewagi. Jednak tuż po przerwie Świdniczanie zabrali się za odrabianie strat, a pojedynek zyskał bardzo wyrównany poziom. Zacięta rywalizacja o wygraną toczyła się do ostatnich sekund, lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 27:27.

Na hali oprócz piłkarzy licznie pojawili się również kibice, którzy z ciekawością obserwowali zmagania zawodników. Wśród nich obecni byli również młodzi adepci włoszakowickiej sekcji piłki ręcznej, mający niepowtarzalną okazję podziwiać w akcji swoich starszych kolegów. Spotkanie z perspektywy trybun śledził też wójt gminy Włoszakowice Stanisław Waligóra.

Mimo iż rozegrany sparing był tylko przetarciem dla uczestniczących w nim drużyn przed ruszającymi we wrześniu rozgrywkami ligowymi, to z pewnością nie zabrakło w nim sportowych emocji.