Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 19.12.2015r.

 

Kolejny przedświąteczny turniej piłki nożnej odbył się w minioną sobotę 19 grudnia na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach. Tym razem do rywalizacji przystąpiły 4 miejscowe drużyny reprezentujące GZK Włoszakowice, Sokoła Włoszakowice, zawodników A Klasy oraz gminnych nauczycieli.

Turniej rozpoczął się o godzinie 17:30, a jego oficjalnego otwarcia dokonał opiekun i menedżer włoszakowickiej hali Krzysztof Kaczmarek. Wraz z przedstawieniem ogólnych zasad współzawodnictwa można było przystąpić do właściwej rywalizacji, która w tym roku była szczególne zażarta. Już w meczu otwarcia padło aż 9 bramek, a drużyna Sokoła Włoszakowice pewnie pokonała nauczycieli wynikiem 7:2. Kolejne pojedynki były jeszcze bardziej emocjonujące i nierzadko wiązały się z walką o pozytywny rezultat do końcowego gwizdka. Ostateczni mistrzowie zostali wyłonieni po 6 niezwykle zaciętych spotkaniach, każdym o długości 15 minut. 

Dzięki wygraniu wszystkich meczów zwycięstwo w całym turnieju i najbardziej okazałe trofeum po raz kolejny zapewniła sobie drużyna Sokoła Włoszakowice. Drugie miejsce zajęli zawodnicy A Klasy, a trzecie przypadło nauczycielom. Tuż poza podium znalazła się pełniąca rolę gospodarzy reprezentacja GZK Włoszakowice, która zanotowała najsłabszy bilans bramkowy.

Bez względu na zdobyte punkty i zajęte miejsce wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary wręczone przez głównego organizatora i pomysłodawcę turnieju - Grzegorza Trojanowskiego. Nadrzędną  ideą przyświecającą zawodnikom była bowiem rywalizacja fair play w przyjaznej, przedświątecznej atmosferze.

A.A

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.