Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


"Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice"04.03.2016r.

W piątkowe popołudnie 4 marca na włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej został rozegrany kolejny turniej piłki ręcznej. Tym razem młodzi szczypiorniści rywalizowali o puchar wójta gminy Włoszakowice.

Turniej rozpoczął się równo o godzinie 14, a jego oficjalnego otwarcia i powitania licznie zgromadzonych zawodników dokonał gospodarz imprezy - wójt Stanisław Waligóra. Od tej chwili można było przejść do właściwej części rozgrywek, do której przystąpiły 3 drużyny, w tym: SPR GZK Włoszakowice, MKS Real Astromal Leszno oraz SPR Chrobry Głogów.  Wymienione ekipy rywalizowały ze sobą w systemie „każdy z każdym”, a wszystkie pojedynki składały się z dwóch połów po 15 min. W ramach turnieju rozegrano 3 bardzo emocjonujące spotkania, których wyniki przedstawiają się następująco:

SPR GZK Włoszakowice - MKS Real Astromal Leszno    30:10

SPR GZK Włoszakowice - SPR Chrobry Głogów             13:16

SPR Chrobry Głogów - MKS Real Astromal Leszno         25:10

Dzięki pewnej wygranej we wszystkich rozegranych meczach i doskonałej postawie na boisku zwycięzcą turnieju okazali się piłkarze występujący w barwach drużyny z Głogowa. To oni odebrali z rąk wójta Stanisława Waligóry najbardziej okazały puchar, będący głównym przedmiotem rywalizacji. Tuż za nimi uplasowali się szczypiorniści z Włoszakowic, zapisując na swoim koncie jedną wygraną i jedną porażkę. Najniższy stopień podium przypadł leszczyniakom, którym - mimo wielkiego zaangażowania - nie udało się pokonać swoich rywali.

W trakcie turnieju licznie zgromadzeni na trybunach widzowie mieli również okazję podziwiać dodatkowy mecz towarzyski. Zmierzyły się w nim drużyny SPR GZK Włoszakowice i MKS Real Astromal Leszno złożone z chłopców uczęszczających do 6 klasy szkoły podstawowej. Niemal do ostatniego gwizdka pojedynek był bardzo wyrównany, jednak to gościom z Leszna udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i ostatecznie pokonać miejscowych szczypiornistów 16:15. Nie pomógł nawet głośny doping lokalnych kibiców, którzy jak zawsze aktywnie wspierali swoich ulubieńców.

A.A.

 

 

Zapraszamy Państwa do zakładki Galeria (od 2016) gdzie zostały opublikowane wszystkie zdjęcia z turnieju.Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.