Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o.

 

17 maja we włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. W rozgrywkach obejmujących kategorię junior młodszy wzięły udział trzy drużyny – KPR Wolsztyniak Wolsztyn, MKS Real Astromal Leszno i SPR Włoszakowice.

Podczas turnieju rozgrywanego w systemie „każdy z każdym” można było podziwiać trzy odrębne pojedynki. W pierwszym z nich drużyna SPR Włoszakowice pewnie pokonała KPR Wolsztyniak Wolsztyn 9:16. Niestety w drugim meczu gospodarze ulegli ekipie MKS Real Astromal Leszno, przegrywając z nią aż 9 bramkami (13:22). Bardzo emocjonujące było też ostatnie spotkanie, w którym wolsztyniacy niespodziewanie zwyciężyli z reprezentacją Leszna 19:12.

Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji okazało się, że wszystkie drużyny zgromadziły na swoich kontach tę samą liczbę punktów. W tej sytuacji o końcowej klasyfikacji decydowały zdobyte bramki. Najlepszy bilans bramkowy posiadał zespół z Leszna i to on został ostatecznym zwycięzcą turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Wolsztyna, a najniższy stopień podium przypadł w udziale gospodarzom, którzy musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Na zakończenie rozgrywek pamiątkowe puchary wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju wręczył prezes GZK Rafał Jagodzik.

A.A., zdj. K. KaczmarekContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.