Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Zakończenie półkolonii "Zima 2020"

 

 

 

      Z końcem zimowych ferii zakończyły się także zorganizowane przez Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach półkolonie „Zima 2020”.

        Półkolonie odbyły się w dniach od 3 do 7 lutego br. i uczestniczyło w nich 45 dzieci w wieku od 7 do 11 lat. 

     W programie wypoczynku, który był niezwykle różnorodny i bogaty, znalazły się między innymi realizowane we włoszakowickiej hali sportowo – środowiskowej zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, gry planszowe, konkurencje sportowe oraz zajęcia z klubem młodego odkrywcy, gdzie dzieci przeprowadzały doświadczenia naukowe. Dodatkowo program został wzbogacony o wycieczki do kina Cinema 3D w Lesznie, Euro Jump w Lesznie oraz do Wrocławskiego Teatru Lalek na przestawienie pod tytułem „Motyl”.

 

     Gminny Zakład komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach już dziś serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w letniej edycji półkolonii, a wszystkim uczestnikom edycji zimowej serdecznie dziękuje za wspólnie spędzone chwile.    

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.