Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Komunikat!

 

Szanowni Państwo!

W związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem, apeluję do Państwa by w miarę możliwości ograniczyć osobiste załatwianie spraw w biurze Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. we Włoszakowicach. Wizytę należy ograniczyć do załatwienia wyłącznie spraw pilnych bądź tych, których załatwienie wymaga osobistego stawiennictwa.

Zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw za pomocą:

W obecnej sytuacji zachęcam Państwa również do regulowania zobowiązań finansowych wobec Spółki za pomocą bankowości elektronicznej.

Jednocześnie informuję, że począwszy od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania będą zamknięte dla korzystających zostają następujące obiekty:

  • hala sportowo-środowiskowa we Włoszakowicach.
  • kompleks boisk sportowych Orlik w Krzycku Wielkim.

Proszę Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania są działaniami prewencyjnymi w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania się wirusa.

 

                                                                                                                            Z poważaniem:

 

                                                                                                           Rafał Jagodzik - Prezes Zarządu

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.