Company Logo
Witaj w serwisie internetowym Hali Sportowo-Środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu obiektu oraz terminarzem odbywających się wydarzeń sportowych i środowiskowych


Komunikat!

 

Szanowni Państwo!

W związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem, apeluję do Państwa by w miarę możliwości ograniczyć osobiste załatwianie spraw w biurze Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. we Włoszakowicach. Wizytę należy ograniczyć do załatwienia wyłącznie spraw pilnych bądź tych, których załatwienie wymaga osobistego stawiennictwa.

Zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw za pomocą:

W obecnej sytuacji zachęcam Państwa również do regulowania zobowiązań finansowych wobec Spółki za pomocą bankowości elektronicznej.

Jednocześnie informuję, że począwszy od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania będą zamknięte dla korzystających zostają następujące obiekty:

  • hala sportowo-środowiskowa we Włoszakowicach.
  • kompleks boisk sportowych Orlik w Krzycku Wielkim.

Proszę Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania są działaniami prewencyjnymi w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania się wirusa.

 

                                                                                                                            Z poważaniem:

 

                                                                                                           Rafał Jagodzik - Prezes Zarządu

 

Mażoretkowe Show

 

Dokładnie pierwszego marca o godzinie 9:00 wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak oficjalnie otworzył tegoroczne Mażoretkowe Show. W konkursie wzięło udział 5 zespołów. Przygotowaliśmy relację video oraz foto. 

Od samego rana w niedzielę do Hali Sportowej we Włoszakowicach docierali uczestnicy wyjątkowego wydarzenia na terenie gminy Włoszakowice. Mażoretkowe Show zorganizowane zostało już kolejny raz, ponieważ w każdym roku cieszy się dużą popularnością ze strony widzów, jak i uczestników. 

W tym roku w konkursie we Włoszakowicach wzięło udział pięć zespołów: Twins, Verva, Nutki, Iris oraz Vena. Uczestnicy zaprezentowali 140 różnych choreografii w 37 kategoriach podczas sześciu godzin prezentacji. 

Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie MTS Aktywne Włoszakowice pod patronatem wójta Gminy Włoszakowice, a koordynacją całej imprezy zajęły się niezawodne trenerki: Małgorzata Kujawa oraz Karolina Prałat. To właśnie wielokrotnie dzięki nim widzowie mogli przyglądać się ciekawym występom, podczas których dużo razy wykonywane były bardzo ciężkie elementy techniczne. Sędziowie: Maja Katarzyńska (sędzia główny), Łukasz Hertmanowski (sędzia techniczny) oraz Marek Stanisławski stanęli przed ciężkim wyzwaniem, ponieważ poziom wielu biorących udział w konkursie był bardzo wysoki. 

Oprócz ducha rywalizacji cały czas panowała świetna atmosfera, a sami biorący udział w konkursie pomagali sobie nawzajem oraz motywowali do stawania na najwyższym poziomie sportowym. 

Mażoretki Twins działające na terenie gminy Włoszakowice zdobyły aż 26 razy podium:
14 razy złoto - 1 miejsce
7 razy srebro - 2 miejsce
5 razy brąz- 3 miejsce.

 

Puchar dla najlepszej zawodniczki otrzymała Natalia Wawrzyniak. 

Źródło: wlopi.pl


 

Zakończenie półkolonii "Zima 2020"

 

 

 

      Z końcem zimowych ferii zakończyły się także zorganizowane przez Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach półkolonie „Zima 2020”.

        Półkolonie odbyły się w dniach od 3 do 7 lutego br. i uczestniczyło w nich 45 dzieci w wieku od 7 do 11 lat. 

     W programie wypoczynku, który był niezwykle różnorodny i bogaty, znalazły się między innymi realizowane we włoszakowickiej hali sportowo – środowiskowej zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, gry planszowe, konkurencje sportowe oraz zajęcia z klubem młodego odkrywcy, gdzie dzieci przeprowadzały doświadczenia naukowe. Dodatkowo program został wzbogacony o wycieczki do kina Cinema 3D w Lesznie, Euro Jump w Lesznie oraz do Wrocławskiego Teatru Lalek na przestawienie pod tytułem „Motyl”.

 

     Gminny Zakład komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach już dziś serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w letniej edycji półkolonii, a wszystkim uczestnikom edycji zimowej serdecznie dziękuje za wspólnie spędzone chwile.    

 


 

Ogłoszenie - wynajem salki.


 

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o.

 

17 maja we włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. W rozgrywkach obejmujących kategorię junior młodszy wzięły udział trzy drużyny – KPR Wolsztyniak Wolsztyn, MKS Real Astromal Leszno i SPR Włoszakowice.

Podczas turnieju rozgrywanego w systemie „każdy z każdym” można było podziwiać trzy odrębne pojedynki. W pierwszym z nich drużyna SPR Włoszakowice pewnie pokonała KPR Wolsztyniak Wolsztyn 9:16. Niestety w drugim meczu gospodarze ulegli ekipie MKS Real Astromal Leszno, przegrywając z nią aż 9 bramkami (13:22). Bardzo emocjonujące było też ostatnie spotkanie, w którym wolsztyniacy niespodziewanie zwyciężyli z reprezentacją Leszna 19:12.

Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji okazało się, że wszystkie drużyny zgromadziły na swoich kontach tę samą liczbę punktów. W tej sytuacji o końcowej klasyfikacji decydowały zdobyte bramki. Najlepszy bilans bramkowy posiadał zespół z Leszna i to on został ostatecznym zwycięzcą turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Wolsztyna, a najniższy stopień podium przypadł w udziale gospodarzom, którzy musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Na zakończenie rozgrywek pamiątkowe puchary wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju wręczył prezes GZK Rafał Jagodzik.

A.A., zdj. K. Kaczmarek


 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: phone Joomla 1.7 template  Valid XHTML and CSS.